O FIRMIE

TJC to nie tylko biuro rachunkowe, ale przede wszystkim grupa fachowców gotowych pomagać i doradzać na wszystkich etapach budowania i rozwijania biznesu. TJC to zespół osób, które wspierają klientów w organizowaniu biura oraz dopełnianiu skomplikowanych formalności urzędowych. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w obsłudze bieżącej działalności zarówno startupów, które dopiero wkraczają w świat biznesu jak i dużych spółek osobowych i kapitałowych znanych na rynku od lat.

Posiadamy szerokie doświadczenie w księgowo-organizacyjnej obsłudze grup kapitałowych. Nasze zaplecze specjalistów w dziedzinie prawa gospodarczego, prawa podatkowego, biegłych rewidentów, zapewni pomoc przy restrukturyzacji przedsiębiorstw pod względem zarówno formalnym jak i organizacyjnym.

Nasz dział HR poza bieżącą obsługą kadrowo-płacową przeprowadzi rekrutację oraz pomoże w doborze najwłaściwszych osób. Dodatkowo na życzenie klienta specjaliści z wielu obszarów działalności naszej grupy mogą dokonać również oceny merytorycznej kandydata.

Każdy z nas posiada doświadczenie w różnych obszarach biznesu, dzięki czemu jesteśmy elastyczni oraz potrafimy zagwarantować kompleksową obsługą nawet najbardziej wymagających klientów.

Pracujemy wykorzystując różne programy i rozwiązania informatyczne, co pozwoli nam dopasować się do potrzeb każdego klienta.

Działamy w grupie przedsiębiorstw z branży informatyczno-programistycznej poprzez co możemy jeszcze lepiej wspomagać działalność biznesową naszych klientów oraz zaproponować nowoczesne rozwiązania które pomogą zaoszczędzić naszym klientom czas i pieniądze.