SZKOLENIA

Organizujemy szkolenia wewnątrz firm, układając program szkoleń indywidualnie na potrzeby klienta

Poniżej przykładowa tematyka szkoleń:

Nasi doświadczeni wykładowcy:

 • Adwokat Doradca Podatkowy Marcin Górski

  Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie oraz Aplikację Adwokacką w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Warszawie.
  Pracował i współpracował z międzynarodowymi oraz polskimi firmami doradczymi, w szczególności Arthur Andersen Sp. z o.o. oraz Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
  Doradzał przy skomplikowanych transakcjach gospodarczych jak np. łączenia i podziały spółek giełdowych. Reprezentował Klientów w skomplikowanych sprawach przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi w sprawach podatkowych. Realizował projekty szczególne jak audyty podatkowe, w tym audyty cen transferowych. Sporządzał dokumentacje transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi.
  Autor publikacji z zakresu prawa podatkowego.
  Doświadczony wykładowca, w tym akademicki. Prowadził szkolenia od 2000 r. do chwili bieżącej. Zrealizował ponad 1000 szkoleń z zakresu podatków i prawa. W szczególności prowadził oraz prowadzi szkolenia na zlecenia takich firm jak Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy, MDDP Akademia Biznesu, BDO Polska Sp. z o.o. oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce

 • Doradca Podatkowy Hubert Grzyb

  Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Aplikację Adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.
  Pracował i współpracował z firmami doradczymi specjalizującymi się w doradztwie podatkowym i prawnym dla podmiotów gospodarczych, w tym spółek giełdowych.
  Doradzał przy złożonych transakcjach gospodarczych polegających m.in. na restrukturyzacji działalności gospodarczej (łączenia, przekształcenia, podziały, spółek kapitałowych). Realizował projekty takie jak dokumentacje transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi oraz audyty podatkowe. Reprezentował Klientów w sporach przed organami podatkowymi, sądami administracyjnymi, w tym Naczelnym Sądem Administracyjnym.
  Doświadczony wykładowca, w tym akademicki. Przeprowadził ponad 1500 godzin szkoleniowych z zakresu prawa i podatków. Prowadził szkolenia dla firm oraz pracowników organów podatkowych oraz organów kontroli skarbowej. Szkolenia prowadził i prowadzi w ramach współpracy z takimi firmami jak: Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Akademia Biznesu MDDP, BDO sp. z o.o. Autor publikacji w dziedzinie prawa podatkowego.

Szkolenia oferujemy we współpracy z: